muhafazakar gorunumlu ask kadinlarina hitabe nedir ?

muhafazakar gorunumlu ask kadinlarina hitabe

 1. star gazetesi yazarı (gbkz: esra elonu)nun yazdığı ancak pek cok internet sitesine turbanlı motorlar başlığıyla yansıyan yazısıdır,islami kesim tarafından buyuk tepki gormuş makalesinden bazı kısımlar;

  -sizler dişi kulaclarınızı genelde cami onlerinde marka tespihlere cek kestirip dinle palazlanan adamların denizine atarsınız.sizler işin sekretaryasından başlar kıdemli bombalar haline geldiğinizde yakmayı beceremediğiniz ocakları sondurursunuz.sizler dunyaya bir kez gelmişim vecihi modunda gezip on kez adamı tavaf eder ortunuzun ustundeki mor menekşeleri cek karşılığında yoldurursunuz.

  -sizler şiddete hayır der ya allah bismillah narasıyla orgutlenir ve bu potansiyelle adam asmaca değil adam kapmaca oynarsınız.sizler ponpon virusu taşır din oğrenmeye calışan 25lik amigolar gibi sloganlar atar duygusal gerillalar gibi yuklenir koku almadığınız kapılara celenkler astırırsınız.

  -menekşeli yazmalar takarak hanım hanımcık otantik entrikacı kılığında ortalıkta gezmeniz avınıza 90 km hızla yaklaştığınızı gosterir ki genelde pist alanı sahibi ahmak adamlar da hızlı, dinamik, enerjik aşk yumurtlayan modern kumes bekcileri olan sizleri pek bir sayıp sevmektedirler.

  (10/11/2010 02:12, cehennemmelegi)

 2. kadın her koşulda kadındır. erkek egemen soylem, halihazırdaki sistem kadınları yanlış guduluyor. kadının birey vasfı ortaya cıkmadıkca bu tur abukluklara sıkca rastlayacağız.
  (10/11/2010 11:12, silvuple)

 3. ustu kebab altı şişhane olan kadındır. kafasında turban altında mini etek olan kadın gordukten sonra herşeye inanırım.
  (10/11/2010 12:39, mushroom shades)