kulturumuzde sevismek yok nedir ?

kulturumuzde sevismek yok

 1. erzurum kış olimpiyatlarında sporcuların odalarına konan prezervatifler, turk sporcuların odasından kulturumuzde sevişmek yok diyerek toplatıldı.
  muhafazakarlaşmakta gelinen son noktalardan bir tanesi de budur. bozuk sutlac beyinlilerin zihin yapılarını boyle orneklerle daha iyi anlayabiliyoruz. yalnız bu son nokta değil hatırlatmak isterim. mesela once sporcu hanımlara carşaflar icinde turbanlı sporlarını icra etmeleri gerektiğini soyleyecekler sonra spor kadına caiz değil falan gibi bir zırvalıkla yapmaması gerektiğini telkin edecekler, takip eden surecte, bale gibi, buz pateni gibi, artistik jimlastik, voleybol gibi sporları erotik bulacakları icin yasaklayacaklar.
  cok mu acayip geldi bunlar.

  oylese şunu hatırlayın. once tukururum boyle sanata dediler, sonra ucube dediler, sonra da yıktırmak istediler. en son ataturk heykellerine sanatsal değil bunlar dediler. ve butun bunları sıfır sanat tarihi bilgileri ile biz sanattan heykelden neyim annarıh evelallah diyerek yaptılar.

  bu arada aklıma takılan bir şey sadece ama madem kulturumuzde sevişmek yok, biz turkler bolunerek mi uruyoruz? oyleyse ben yıllardır yanlış yapıyorum demektir. biri beni aydınlatsın.

  (2/2/2011 20:46, mushroom shades)